Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu

Menu

Odnośniki

Menu dodatkowe

Treść

W związku z zawartym 7 marca 2024r. porozumieniem w sprawie połączenia Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu i Banku Spółdzielczego w Sztumie rozpoczął się proces łączenia obu banków, którego zakończenie planowane jest na 30 września 2024r.

Połączenie dwóch sąsiadujących banków spółdzielczych pozwoli na wzmocnienie kapitałowe, finansowe,  kredytowe i płynnościowe. Dzięki połączeniu lokalni przedsiębiorcy będą mogli korzystać ze zwiększonych możliwości kredytowania. Wzmocniony Bank będzie silną, dobrze zinformatyzowaną i bezpieczną organizacją służącą klientom i lokalnym jednostkom. Będziemy mogli zapewnić jeszcze bardziej rozbudowany wachlarz dopasowanych do potrzeb klientów produktów i usług przez znany i kompetentny zespół pracowników. 

Zespół pracowników pracujących nad procesem łączeniowym dołoży wszelkiej staranności, aby połączenie odbyło się sprawnie i nie było odczuwalne dla klientów Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu. Placówki oraz pracownicy obsługi klienta Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu nadal będą do Państwa dyspozycji:

- oddział w Dzierzgoniu, ul. Wojska Polskiego 4,

- filia w Dzierzgoniu, ul. 1 Maja 1/29-30,

- filia w Elblągu, ul. ul. Podgórna 12.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie umowy zawarte przez klientów z Bankiem Spółdzielczym w Dzierzgoniu pozostaną w mocy – bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów. Nie zmienią się również numery rachunków bankowych, terminy ważności kart, numery PIN czy hasła do usług bankowości internetowej i mobilnej.

Właściciele – udziałowcy zachowują swoje udziały i na mocy Prawa spółdzielczego staną się właścicielami Banku Spółdzielczego w Sztumie.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z produktami i usługami Banku Spółdzielczego w Sztumie na stronie www.bssztum.pl oraz do polubienia fanpage’u na facebooku facebook.pl/bankspoldzielczysztum

Liczymy na zrozumienie i zaakceptowanie przejściowej sytuacji, by wkrótce pracować już pod wspólną marką.   

W razie pytań zachęcamy do uczestnictwa w Zebraniach grup członkowskich Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu, o czym będziemy informować wkrótce.  

 

Zarząd

Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu

Banku Spółdzielczego w Sztumie

Newsletter

Newsletter

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz innych produktach Banku wpisz poniżej swój adres e-mail:

Dane teleadresowe

Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu

ul. Wojska Polskiego 4,
82-440 Dzierzgoń

tel. +48 55 270 25 60
fax +48 55 276 21 95

e-mail: sekretariat@bsdzierzgon.pl

GODZINY OTWARCIA:
8:00 - 16:00

[obiekt mapy]

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Banki łączą się