Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu

Menu

Odnośniki

Treść

Taryfa prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w Banku Spółdzielczym w Dzierzgoniu dla klientów instytucjonalnych

Zmiany w taryfach prowizji i opłat

Szanowni Państwo, 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu informuje, iż z dniem 07 grudnia 2020 roku ulegnie zmianie "Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe dla klientów indywidualnych w Banku Spółdzielczym w Dzierzgoniu" oraz "Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe dla klientów instytucjonalnych w Banku Spółdzielczym w Dzierzgoniu". 

Mamy nadzieję, że nowa Taryfa spotka się z Państwa akceptacją. W przypadku braku akceptacji do momentu wejścia w życie proponowanych zmian, mają Państwo możliwość złożenia w oddziale Banku lub przesłania pocztą sprzeciwu. Przed datą wejścia w życie nowej Taryfy mogą Państwo wypowiedzieć umowę ze skutkiem natychmiastowym bez ponoszenia opłat. Natomiast w przypadku złożenia przez Państwa sprzeciwu i niewypowiedzenia umowy, z dniem poprzedzającym wejście w życie zmian umowa wygasa bez ponoszenia opłat. Jeśli przed dniem wejścia w życie nowej Taryfy nie zostanie złożony przez Państwa sprzeciw wobec zmian wprowadzonych przez Bank, ani nie zostanie wypowiedziana umowa, uznaje się, że zmiany zostały przyjęte i obowiązują od 07.12.2020 r. 

W załączeniu przedstawiamy pliki z nowymi taryfami. 

Z poważaniem 

Zarząd Banku Spółdzielczego 

w Dzierzgoniu 

 

Newsletter

Newsletter

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz innych produktach Banku wpisz poniżej swój adres e-mail:

Dane teleadresowe

Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu

ul. Wojska Polskiego 4,
82-440 Dzierzgoń

tel. +48 55 270 25 60
fax +48 55 276 21 95

e-mail: sekretariat@bsdzierzgon.pl

GODZINY OTWARCIA:
8:00 - 16:00

[obiekt mapy]

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.