Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu

Menu

Odnośniki

Menu dodatkowe

Treść

Lokata SGB (Zima 2015) - JUBILEUSZOWA

Dnia 19 stycznia rozpoczęła się kolejna edycja promocji lokat terminowych SGB. Loteria promocyjna „Lokata SGB (Zima 2015) - JUBILEUSZOWA” odbywa się pod hasłem „Twoje marzenia procentują”. Każde 500 zł ulokowane na trzy- lub sześciomiesięcznej lokacie w naszym Banku oznacza większą szansę na zyskanie jednej z wielu nagród o łącznej wartości blisko pół miliona złotych. Wśród nich nagroda główna, samochód Nissan Qashqai, a także atrakcyjne nagrody drugiego stopnia: karty podarunkowe do sklepów Media Markt, orbitreki, fotele z masażem oraz eleganckie zegarki i kosmetyczki.

Nagrodą gwarantowaną do rozlosowania wśród klientów Naszego Banku, którzy w okresie objętym promocją tj. od 19 stycznia 2015 roku do 10 kwietnia 2015 roku założą lokatę 3 lub 6 miesięczną na minimalną kwotę 500 zł jest stylowy NISSAN MICRA.

Serdecznie zapraszamy do Naszego Banku oraz naszych oddziałów i zachęcamy do wzięcia udziału w loterii z nagrodami „Lokata SGB (Zima 2015) - JUBILEUSZOWA”.

Newsletter

Newsletter

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz innych produktach Banku wpisz poniżej swój adres e-mail:

Dane teleadresowe

Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu
ul. Wojska Polskiego 4,
82-440 Dzierzgoń,
tel. 55 270 25 60, fax. 55 276 21 95

e-mail: sekretariat@bsdzierzgon.pl

[obiekt mapy]

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.