Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu

Menu

Odnośniki

Menu dodatkowe

Treść

BS Dzierzgoń po raz drugi zwycięzcą konkursu

Już po raz drugi wyłoniono zwycięzców konkursu Złoty Bank SGB. Tytuły przyznano trzem liderom w każdej z grup bilansowych. Ponadto zgodnie z Regulaminem z każdej z grup bilansowych wyłoniona została najwyżej punktowana pierwsza piątka Banków. Wyniki współzawodnictwa za rok 2012 wskazały najbardziej dynamicznie rozwijające się Banki, aktywnie współpracujące w ramach przedsięwzięć organizowanych w Spółdzielczej Grupie Bankowej.


Celem Konkursu „ZŁOTY BANK SGB 2012” jest budowanie silnej marki SGB poprzez integrację Zrzeszenia. Ocenie punktowej poddane są więc obszary mające bezpośredni wpływ na kondycję marki, czyli obszar ekonomiczny, działań zrzeszeniowych, obszar sprzedaży (nowa kategoria) oraz jakości obsługi i wizualizacji. Uczestnikami Konkursu „Złoty Bank SGB 2012” były Banki Spółdzielcze, które rywalizowały w 3 grupach konkursowych, uszeregowanych według wielkości sumy bilansowej na dzień 31.12.2012 roku.


Konkurs odbywa się w II ETAPACH:


• I Etap ma na celu wyłonienie 15 Banków, które przejdą do następnego etapu, czyli po pięciu liderów w każdej z trzech grup konkursowych. Służy temu punktacja w kategoriach: ekonomicznej, zrzeszeniowej i sprzedażowej;

• w II Etapie ocenie poddawana jest jakość obsługi i wizualizacji. Punktacja w tym etapie przydzielana jest na podstawie wyników badań Mystery Shopping, realizowanych przez wyspecjalizowaną firmę badawczą (TNS  Pentor Poznań Sp. z o.o.).


Zebrana w ten sposób punktacja pozwoliła Komisji Konkursowej wyłonić zwycięzców Konkursu „Złoty Bank SGB 2012” w każdej z grup konkursowych:

 

Zwycięskie Banki Spółdzielcze to:

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Bank Spółdzielczy

Bank Spółdzielczy

Bank Spółdzielczy

1.

Oława

1.

Dzierzgoń

1.

Lipka

 

Było o co walczyć, ponieważ pula nagród była wysoka. Zwycięskie Banki otrzymają luksusowy samochód osobowy Chevrolet Cruze 4D.

Oprócz nagród I stopnia, każdy z Banków, który zakwalifikował się do etapu oceny w kategorii jakości obsługi i wizualizacji, otrzyma zaproszenie do udziału w specjalnym, wyjazdowym szkoleniu, jakie tym razem odbędzie się na wyspie Megalonissos (Wielka Wyspa), jak potocznie Grecy nazywają Kretę.
Każdy z piętnastu Banków uhonorowany zostanie także statuetką „ZŁOTY BANK SGB 2012” oraz przysługiwało mu będzie prawo posługiwania się logotypem „ZŁOTY BANK SGB 2012” na stronach internetowych oraz wszelkich materiałach promocyjno – reklamowych banku.

  • -
  • -

Newsletter

Newsletter

Chcesz zapisać się do naszego newslettera?

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach oraz innych produktach Banku wpisz poniżej swój adres e-mail:

Dane teleadresowe

Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu

ul. Wojska Polskiego 4,
82-440 Dzierzgoń

tel. +48 55 270 25 60
fax +48 55 276 21 95

e-mail: sekretariat@bsdzierzgon.pl

GODZINY OTWARCIA:
8:00 - 16:00

[obiekt mapy]

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Banki łączą się